ul. Plażowa 2, 44-172 Niewiesze
biuro@hotelzagiel.pl
+48 32 230 33 45

Produkcja domków mobilnych

Hotel Żagiel > Produkcja domków mobilnych

Hotel Żagiel, to nasza rodzinna firma, którą prowadzimy od 15 lat. Rozwijając hotelową ofertę wprowadziliśmy wynajem domków całorocznych. Nasi Klienci dobrze ją odebrali, a my w ślad za tym postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o produkcję domków mobilnych, które wprost idealnie wkomponowały się w nasz obiekt i jego otoczenie. Wynajmując domki na co dzień, zbieramy szereg doświadczeń, a nasi drodzy Goście przekazują nam wskazówki – co oraz w jaki sposób ulepszyć i poprawić – aby korzystanie z naszych domków i wypoczynek w nich stanowiły czystą przyjemność.

Domki wykonujemy na konstrukcji stalowej z kołami, ze szkieletem drewnianym. Ocieplone są, w zależności od potrzeb Klienta, wełną mineralną grubości 10/15/20 cm. Wyposażone w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną i telewizyjną. Elewacja zewnętrzna może być wykonana z bala drewnianego, sidingu bądź Kerrafrontu w różnych kolorach. Wnętrze domków wykonujemy w boazerii drewnianej bądź płytach PCV. Okna wielokomorowe 1 lub 2 – szybowe. Dach pokryty jest blachodachówką lub blachą trapezową, a domek posiada orynnowanie.

W zależności od potrzeb Klienta jesteśmy w stanie wyposażyć domek pod klucz (łazienka, kuchnia, meble, sypialnia, ogrzewanie etc.). Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego też wszystkie ich pomysły oraz wizje na wykończenie ich wymarzonego domku traktujemy jako wyzwanie, któremu należy sprostać. Zamierzamy rozszerzyć naszą działalność także o budowę kontenerów socjalnych, biurowych oraz domków modułowych.

Galeria x

Kontener biurowy – socjalny – mieszkalny x

Kontakt

+48 602-237-911 (POL)

+48 660-699-649 (ENG)

zagiel.produkcja@gmail.com

Nie czekaj i już dziś zamów swój wymarzony domek! Zapraszamy do współpracy!